Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > Sähköiset, Erikoisulakkeet > 7.2WFMSJ40
7.2WFMSJ40
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 7.2WFMSJ40 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 7.2WFMSJ40
Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE 7.2KV 40AMP 3" M/START
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 141 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero 7.2WFMSJ40 Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE 7.2KV 40AMP 3" M/START Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 141 pcs Tietolomake Medium Voltage Fuse Links Catalog
Kategoria Piirin suojaus Voltage Rating - AC 7.2kV
Koko / Dimension 2.992" Dia x 17.402" L (76.00mm x 442.00mm) Sarja -
Vasteaika - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Fuse Link Muut nimet 7-2WFMSJ40
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Holder
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Sulaminen I²t 610
Valmistajan toimitusaika 7 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
sulake Tyyppi Cartridge ominaisuudet -
DC Cold Resistance 17.8 mOhms Nykyinen arvostelu 40A