Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > sulakkeet > BK/GMC-V-6.3-R
BK/GMC-V-6.3-R
BK/GMC-V-6.3-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta BK/GMC-V-6.3-R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero BK/GMC-V-6.3-R
Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE GLASS 6.3A 125VAC 5X20MM
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero BK/GMC-V-6.3-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE GLASS 6.3A 125VAC 5X20MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 83357 pcs Tietolomake GMC Series
Kategoria Piirin suojaus Voltage Rating - AC 125V
Koko / Dimension 0.218" Dia x 0.831" L (5.54mm x 21.10mm) Sarja GMC
Vasteaika Medium Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case 5mm x 20mm (Axial) Muut nimet 283-3808
BK-GMC-V-6-3-R
BK/GMC-V-6.3-R-ND
BK/GMCV6.3R
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Sulaminen I²t 110
Valmistajan toimitusaika 11 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
sulake Tyyppi Cartridge, Glass DC Cold Resistance 0.012 Ohms
Nykyinen arvostelu 6.3A Väri -