Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > sulakkeet > BK/GMD-V-630-R
BK/GMD-V-630-R
BK/GMD-V-630-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta BK/GMD-V-630-R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero BK/GMD-V-630-R
Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE GLASS 630MA 250VAC 5X20MM
(Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
Product parameter
Osa numero BK/GMD-V-630-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE GLASS 630MA 250VAC 5X20MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 29940 pcs Tietolomake GMD Series Datasheet
Kategoria Piirin suojaus Voltage Rating - AC 250V
Koko / Dimension 0.218" Dia x 0.831" L (5.54mm x 21.10mm) Sarja GMD
Vasteaika Slow Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case 5mm x 20mm (Axial) Muut nimet BK-GMD-V-630-R
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Sulaminen I²t 3.1
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
sulake Tyyppi Cartridge, Glass DC Cold Resistance 0.629 Ohms
Nykyinen arvostelu 630mA Väri -
Katkaisukyky @ Jännite 35A Hyväksynnät CSA, UL