Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > sulakkeet > BK/MDL-1/100-R
BK/MDL-1/100-R
BK/MDL-1/100-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta BK/MDL-1/100-R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero BK/MDL-1/100-R
Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE GLASS 10MA 250VAC 3AB 3AG
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero BK/MDL-1/100-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE GLASS 10MA 250VAC 3AB 3AG Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5132 pcs Tietolomake MDL Series
Kategoria Piirin suojaus Voltage Rating - AC 250V
Koko / Dimension 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm) Sarja MDL
Vasteaika Slow Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" Muut nimet BK-MDL-1-100-R
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Holder
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
sulake Tyyppi Cartridge, Glass Nykyinen arvostelu 10mA