Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > sulakkeet > BK1/S501-630-R
BK1/S501-630-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta BK1/S501-630-R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero BK1/S501-630-R
Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE CERAMIC 630MA 250VAC 5X20MM
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero BK1/S501-630-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE CERAMIC 630MA 250VAC 5X20MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 80275 pcs Tietolomake S501 Series
Kategoria Piirin suojaus Voltage Rating - AC 250V
Koko / Dimension 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm) Sarja S501
Vasteaika Fast Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case 5mm x 20mm Muut nimet BK1-S501-630-R
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Holder
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Sulaminen I²t 0.064
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
sulake Tyyppi Cartridge, Glass DC Cold Resistance 0.34 Ohms
Nykyinen arvostelu 630mA Väri -