Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > sulakkeet > BK1-S506-32-R-DB
BK1-S506-32-R-DB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta BK1-S506-32-R-DB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero BK1-S506-32-R-DB
Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus S506 32MA BUSS TD BK1 1000 BAG
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 74281 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero BK1-S506-32-R-DB Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus S506 32MA BUSS TD BK1 1000 BAG Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 74281 pcs Tietolomake S506 Series
Kategoria Piirin suojaus Voltage Rating - AC 250V
Koko / Dimension 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm) Sarja S506
Vasteaika Slow Pakkaus -
Pakkaus / Case 5mm x 20mm Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Holder Sulaminen I²t 0.0051
Valmistajan toimitusaika 11 Weeks sulake Tyyppi Cartridge, Glass
DC Cold Resistance 21 Ohms Nykyinen arvostelu 32mA
Väri - Katkaisukyky @ Jännite 35A