Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > sulakkeet > BK1/S506-6.3-R
BK1/S506-6.3-R
BK1/S506-6.3-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta BK1/S506-6.3-R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero BK1/S506-6.3-R
Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE GLASS 6.3A 250VAC 5X20MM
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero BK1/S506-6.3-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE GLASS 6.3A 250VAC 5X20MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 154239 pcs Tietolomake S506 Series
Kategoria Piirin suojaus Voltage Rating - AC 250V
Koko / Dimension 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm) Sarja S506
Vasteaika Slow Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case 5mm x 20mm Muut nimet 283-3312
BK1-S506-6-3-R
BK1/S506-6.3-R-ND
BK1/S5066.3R
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Holder
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Sulaminen I²t 237.6
Valmistajan toimitusaika 11 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
sulake Tyyppi Cartridge, Glass DC Cold Resistance 0.0071 Ohms
Nykyinen arvostelu 6.3A Väri -
Katkaisukyky @ Jännite 63A Hyväksynnät BSI, CCC, CSA, CURUS, IMQ, PSE/JET, SEMKO, VDE