Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > sulakkeet > BK1/TDC11-1.5-R
BK1/TDC11-1.5-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta BK1/TDC11-1.5-R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero BK1/TDC11-1.5-R
Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE GLASS 1.5A 250VAC 3AB 3AG
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero BK1/TDC11-1.5-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE GLASS 1.5A 250VAC 3AB 3AG Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 28761 pcs Tietolomake TDC10, TDC11 Series
Kategoria Piirin suojaus Voltage Rating - AC 250V
Koko / Dimension 0.250" Dia x 1.252" L (6.35mm x 31.80mm) Sarja -
Vasteaika Slow Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" Muut nimet BK1-TDC11-1-5-R
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Holder
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 16 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant sulake Tyyppi Cartridge, Glass
Nykyinen arvostelu 1.5A Väri -
Katkaisukyky @ Jännite 15A Hyväksynnät -