Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Liitännät - estolohkot > CB10722507
CB10722507
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CB10722507 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CB10722507
Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus CONN BARRIER STRP 25CIRC 0.325"
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero CB10722507 Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus CONN BARRIER STRP 25CIRC 0.325" Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4620 pcs Tietolomake A1000, CB1000 Series
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki 14-22 AWG
Voltage Rating 250V Top päättyminen Screws with Captive Plate
Liitäntäruuvin materiaali Steel Liitinruuvin viimeistely Zinc
Terminal Block Type Barrier Block Sarja CB1000
Piki 0.325" (8.26mm) Pakkaus Bulk
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Lukumäärä Wire Viestit 25
Rivien 1 Lukumäärä Circuits 25
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Material - Insulation Thermoplastic
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 25 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate Nykyinen arvostelu 20A