Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > Virtakatkaisimet > CB181P-70
CB181P-70
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CB181P-70 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CB181P-70
Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus CIR BRKR 70A 30VDC AUTO RESET
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero CB181P-70 Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus CIR BRKR 70A 30VDC AUTO RESET Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1083 pcs Tietolomake Fuse/Circuit Breaker Specifications
Kategoria Piirin suojaus Voltage Rating - DC 30V
Sarja CB181P Napaluku 1
Asennustyyppi - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 5 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Valaistus Voltage (Nimellinen) - valaistus -
Nykyinen arvostelu 70A Breaker Tyyppi -