CB285F-30
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CB285F-30 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | CB285F-30 |
|---|---|
| Valmistaja | Bussmann (Eaton) |
| Kuvaus | CIR BRKR 30A PUSH-RESET |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | ||||
Product parameter
| Osa numero | CB285F-30 | Valmistaja | Bussmann (Eaton) |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | CIR BRKR 30A PUSH-RESET | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 1224 pcs | Tietolomake | Automotive, Hardware Product Catalog |
| Kategoria | Piirin suojaus | Voltage Rating - DC | 42V |
| Sarja | CB285F | Napaluku | 1 |
| Asennustyyppi | Panel Mount | Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika | 3 Weeks | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Valaistus Voltage (Nimellinen) | - | valaistus | - |
| Nykyinen arvostelu | 30A | Breaker Tyyppi | - |
| Actuator Type | Push to Reset |
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
CB27 - valmistajat:
Laird Technologies - Antennas - Kuvaus:
RF ANT 29MHZ WHIP STR NMO BASE - Varastossa: