Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > DR1040-100-R
DR1040-100-R
DR1040-100-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DR1040-100-R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DR1040-100-R
Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 10UH 3.8A 35 MOHM SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
850 pcs1700 pcs2550 pcs5950 pcs
Product parameter
Osa numero DR1040-100-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 10UH 3.8A 35 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 106917 pcs Tietolomake DR1040 Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±30% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.413" L x 0.406" W (10.50mm x 10.30mm) suojaus Shielded
Sarja DR1040 Arvioinnit -
Q @ Freq - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Nonstandard Muut nimet 513-1399-2
DR1040100R
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 10µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.157" (4.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 10µH Shielded Wirewound Inductor 3.8A 35 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 35 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 3.8A Nykyinen - värikylläisyys 4.4A