Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > HCMP0704R1-R360-R
HCMP0704R1-R360-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta HCMP0704R1-R360-R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero HCMP0704R1-R360-R
Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus INDUCTOR, 0.36UH, 25A, 2 PADS, S
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 97345 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1200 pcs
Product parameter
Osa numero HCMP0704R1-R360-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus INDUCTOR, 0.36UH, 25A, 2 PADS, S Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 97345 pcs Tietolomake
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi -
Toleranssi - Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension - suojaus -
Sarja - Arvioinnit -
Q @ Freq - Pakkaus / Case -
Käyttölämpötila - Asennustyyppi -
Materiaali - Core - Valmistajan toimitusaika 11 Weeks
induktanssi 360nH Korkeus - Istuva (Max) -
Taajuus - Self Resonant - ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 360nH Inductor DC Resistance (DCR) -