MPI2512V1-R47-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MPI2512V1-R47-R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | MPI2512V1-R47-R |
|---|---|
| Valmistaja | Eaton |
| Kuvaus | FIXED IND 470NH 5.8A 22 MOHM SMD |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 3000 pcs | 6000 pcs | 15000 pcs | ||
Product parameter
| Osa numero | MPI2512V1-R47-R | Valmistaja | Eaton |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | FIXED IND 470NH 5.8A 22 MOHM SMD | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Kategoria | Induktorit, kelat, kuristimet | Käyttö | Shielded |
| Tyyppi | - | Koko / Dimension | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Sarja | MPI25-V1 | RoHS-tila | Tape & Reel (TR) |
| Arvioinnit | - | Polarisaatio | 2-SMD, No Lead |
| Muut nimet | 283-4703-2 | Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount | Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero | MPI2512V1-R47-R | Korkeus - Istuva (Max) | 0.047" (1.20mm) |
| Laitteiston tyyppi | 470nH | Taajuus - Testi | - |
| Taajuus - Self Resonant | 22 mOhm Max | Laajennettu kuvaus | 470nH Shielded Inductor 5.8A 22 mOhm Max 2-SMD, No Lead |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | ±20% | Halkaisija - Olkapää | - |
| Kuvaus | FIXED IND 470NH 5.8A 22 MOHM SMD | Viiveaika | 1MHz |
| DC Resistance (DCR) | 7A | Nykyinen arvostelu | 5.8A |