Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > MPIA4040R1-R47-R
MPIA4040R1-R47-R
MPIA4040R1-R47-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MPIA4040R1-R47-R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MPIA4040R1-R47-R
Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 470NH 5.2A 20 MOHM SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero MPIA4040R1-R47-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 470NH 5.2A 20 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5631 pcs Tietolomake MPIA4040 Series Datasheet
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±20% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.175" L x 0.160" W (4.45mm x 4.06mm) suojaus Shielded
Sarja MPIA4040 Arvioinnit AEC-Q200
Q @ Freq - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Nonstandard Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Metal Composite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 470nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.047" (1.20mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 470nH Shielded Wirewound Inductor 5.2A 20 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 20 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 5.2A Nykyinen - värikylläisyys 11.5A