Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > SD25-151-R
SD25-151-R
SD25-151-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SD25-151-R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SD25-151-R
Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 150UH 553MA 872.3 MOHM
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero SD25-151-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 150UH 553MA 872.3 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 75460 pcs Tietolomake SD Series DatasheetSwitching Regulator Inductor Appl Guide
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±20% Koko / Dimension 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
suojaus Shielded Sarja SD
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 283-4694-1 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Valmistajan toimitusaika 14 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 150µH Korkeus - Istuva (Max) 0.098" (2.50mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 150µH Shielded Wirewound Inductor 553mA 872.3 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 872.3 mOhm Nykyinen arvostelu 553mA
Nykyinen - värikylläisyys 328mA