Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > sulakkeet > TR/3216LV1.25-R
TR/3216LV1.25-R
TR/3216LV1.25-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TR/3216LV1.25-R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TR/3216LV1.25-R
Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE BOARD MNT 1.25A 125VAC/VDC
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero TR/3216LV1.25-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE BOARD MNT 1.25A 125VAC/VDC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 148660 pcs Tietolomake 3216LV Series
Kategoria Piirin suojaus Voltage Rating - DC 125V
Voltage Rating - AC 125V Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W x 0.035" H (3.20mm x 1.60mm x 0.90mm)
Sarja CHIP 3216LV Vasteaika Fast
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric)
Muut nimet TR-3216LV1-25-R Käyttölämpötila -65°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Sulaminen I²t 0.035 Valmistajan toimitusaika 13 Weeks
DC Cold Resistance 0.4 Ohms Nykyinen arvostelu 1.25A
Väri - Katkaisukyky @ Jännite 50A