Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > sulakkeet > TR2/C518S-125-R
TR2/C518S-125-R
TR2/C518S-125-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TR2/C518S-125-R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TR2/C518S-125-R
Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE GLASS 125MA 250VAC 2AG
(Yhdysvaltain dollareina)
1500 pcs
Product parameter
Osa numero TR2/C518S-125-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE GLASS 125MA 250VAC 2AG Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 65321 pcs Tietolomake C518 Series 5x15mm
Kategoria Piirin suojaus Voltage Rating - AC 250V
Koko / Dimension 0.217" Dia x 0.598" L (5.50mm x 15.20mm) Sarja C518
Vasteaika Fast Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2AG, 5mm x 15mm (Axial) Muut nimet TR2-C518S-125-R
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Sulaminen I²t 0.0019
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
sulake Tyyppi Cartridge, Glass DC Cold Resistance 15.2 Ohms
Nykyinen arvostelu 125mA Väri -
Katkaisukyky @ Jännite 35A Hyväksynnät CSA, UL