Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > sulakkeet > TR3-S505-V-10-R
TR3-S505-V-10-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TR3-S505-V-10-R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TR3-S505-V-10-R
Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE CERAMIC 10A 250V 5X20MM
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero TR3-S505-V-10-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE CERAMIC 10A 250V 5X20MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4853 pcs Tietolomake S505 Series Datasheet
Kategoria Piirin suojaus Voltage Rating - AC 250V
Koko / Dimension 0.218" Dia x 0.831" L (5.54mm x 21.10mm) Sarja S505
Vasteaika Slow Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case 5mm x 20mm (Axial) Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Sulaminen I²t 397 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
sulake Tyyppi Cartridge, Ceramic DC Cold Resistance 0.0061 Ohms
Nykyinen arvostelu 10A Väri -