Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > UP2SC-271-R
UP2SC-271-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UP2SC-271-R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UP2SC-271-R
Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 270UH 400MA 1.1 OHM
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero UP2SC-271-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 270UH 400MA 1.1 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5835 pcs Tietolomake UP2SC SeriesUP2SC Drawing
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±10% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm) suojaus Shielded
Sarja UNI-PAC™ 2SC Arvioinnit -
Q @ Freq 100 @ 100kHz Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Nonstandard Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 270µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.205" (5.20mm) Taajuus - Self Resonant 4.5MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 270µH Shielded Wirewound Inductor 400mA 1.1 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.1 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 400mA Nykyinen - värikylläisyys 700mA