Koti > Tuotteet > kytkimet > Painikekytkimet > 8121SD9AGE
8121SD9AGE
8121SD9AGE
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 8121SD9AGE luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 8121SD9AGE
Valmistaja C&K
Kuvaus SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero 8121SD9AGE Valmistaja C&K
Kuvaus SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 14382 pcs Tietolomake 8020 Series Datasheet
Kategoria kytkimet Voltage Rating - DC 28V
Voltage Rating - AC 120V Tyyppi Standard
päättyminen Style PC Pin kytkin Toiminta On-Mom
Sarja 8020 Paneeli Leikkaus Mitat -
Pakkaus Bulk Muut nimet *8121SD9AGE
CKN4013
Käyttölämpötila -30°C ~ 75°C Asennustyyppi Through Hole, Right Angle
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) mekaaninen Life -
Valmistajan toimitusaika 11 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - Valaistus Voltage (Nimellinen) -
Valaistus tyyppi, Color - ominaisuudet Tactile Feedback
Nykyinen arvostelu 1A (AC/DC) Väri - Toimilaitteen / Cap White