8125SY4ZBE
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 8125SY4ZBE luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | 8125SY4ZBE |
|---|---|
| Valmistaja | C&K |
| Kuvaus | SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 20V |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | ||||
Product parameter
| Osa numero | 8125SY4ZBE | Valmistaja | C&K |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 20V | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 11913 pcs | Tietolomake | 8020 Series Datasheet |
| Kategoria | kytkimet | Voltage Rating - DC | 20V |
| Voltage Rating - AC | 20V | Tyyppi | Standard |
| päättyminen Style | Solder Lug | kytkin Toiminta | On-Mom |
| Sarja | 8020 | Paneeli Leikkaus Mitat | Circular - 6.35mm Dia |
| Pakkaus | Bulk | Käyttölämpötila | -30°C ~ 75°C |
| Asennustyyppi | Panel Mount, Rear | Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| mekaaninen Life | - | Valmistajan toimitusaika | 11 Weeks |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant | Tulosuoja | - |
| Valaistus Voltage (Nimellinen) | - | Valaistus tyyppi, Color | - |
| ominaisuudet | Tactile Feedback | Sähköinen Life | 60,000 Cycles |
| Väri - Toimilaitteen / Cap | White | Piiri | SPDT |
| Actuator Type | Round, Plunger |
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
8125SY9CKE - valmistajat:
C&K - Kuvaus:
SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 20V - Varastossa:
17397
- Osa#:
8125SH9CBE - valmistajat:
C&K - Kuvaus:
19755
8126 - valmistajat:
Keystone Electronics Corp. - Kuvaus:
CBL CLAMP P-TYPE FASTENER - Varastossa:
8125W - valmistajat: