SS22D07VG4NS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SS22D07VG4NS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | SS22D07VG4NS |
|---|---|
| Valmistaja | C&K |
| Kuvaus | SWITCH SLIDE |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Ei sovelleta / Ei sovelleta |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 20000 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
- Tuoteparametri
Product parameter
| Osa numero | SS22D07VG4NS | Valmistaja | C&K |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | SWITCH SLIDE | Lyijytön tila / RoHS-tila | Ei sovelleta / Ei sovelleta |
| Määrä saatavilla | 183656 pcs | Tietolomake | |
| Kategoria | kytkimet | Sarja | SS, COMAX |
| Muut nimet | HASS0174 SS-22D07-VG 4 NS SS-22D07-VG4NS |
Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika | 7 Weeks | Lyijytön tila / RoHS-tila | Not applicable / Not applicable |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Slide Switch |
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
SS22A20 - valmistajat:
AMI Semiconductor / ON Semiconductor - Kuvaus:
DIODE SCHOTTKY 20V 2A DO214AA - Varastossa:
- Osa#:
SS221E - valmistajat:
Swanstrom Tools - Kuvaus:
PLIER LONG NOSE SERRATED - Varastossa:
1992
SS220M6R3ST - valmistajat:
Cornell Dubilier Electronics - Kuvaus:
CAP ALUM 22UF 20% 6.3V RADIAL - Varastossa: