Koti > Tuotteet > kytkimet > DIP-kytkimet > 218-10LPSJF
218-10LPSJF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 218-10LPSJF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 218-10LPSJF
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V
(Yhdysvaltain dollareina)
1015 pcs
Product parameter
Osa numero 218-10LPSJF Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 76811 pcs Tietolomake 218 Series Datasheet
Kategoria kytkimet Pestävä No
Voltage Rating 24VDC päättyminen Style J Lead
Sarja 218 Piki 0.050" (1.27mm), Half
Pakkaus Tube Muut nimet 218010LPSJF
21810LPSJF
Käyttölämpötila -55°C ~ 85°C Joitakin paikkoja 10
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
mekaaninen Life - Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Pituus 0.546" (13.87mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus Board 0.106" (2.70mm) ominaisuudet Epoxy Sealed Terminals
Sähköinen Life 1,000 Cycles Yksityiskohtainen kuvaus Dip Switch SPST 10 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 25mA 24VDC
Nykyinen arvostelu 25mA Yhteydenotto Material Beryllium Copper