Koti > Tuotteet > kytkimet > DIP-kytkimet > 219-12LPSJF
219-12LPSJF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 219-12LPSJF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 219-12LPSJF
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V
(Yhdysvaltain dollareina)
1005 pcs
Product parameter
Osa numero 219-12LPSJF Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 73683 pcs Tietolomake 219 Series Datasheet
Kategoria kytkimet Pestävä No
Voltage Rating 20VDC päättyminen Style J Lead
Sarja 219 Piki 0.100" (2.54mm), Full
Pakkaus Tube Muut nimet 219012LPSJF
21912LPSJF
Käyttölämpötila -55°C ~ 85°C Joitakin paikkoja 12
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
mekaaninen Life - Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Pituus 1.258" (31.95mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus Board 0.200" (5.08mm) ominaisuudet Epoxy Sealed Terminals
Sähköinen Life 2,000 Cycles Yksityiskohtainen kuvaus Dip Switch SPST 12 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 100mA 20VDC
Nykyinen arvostelu 100mA Yhteydenotto Material Beryllium Copper