Koti > Tuotteet > kytkimet > DIP-kytkimet > 221ADC16
221ADC16
221ADC16
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 221ADC16 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 221ADC16
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus SWITCH ROTARY DIP HEX 100MA 50V
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs48 pcs96 pcs144 pcs
288 pcs528 pcs1008 pcs5040 pcs
Product parameter
Osa numero 221ADC16 Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus SWITCH ROTARY DIP HEX 100MA 50V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 63422 pcs Tietolomake 221 Series Datasheet
Kategoria kytkimet Pestävä Yes
Voltage Rating 50VDC päättyminen Style PC Pin
Sarja 221 Piki 0.100" (2.54mm), Full
Pakkaus Tube Muut nimet CT3083
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Joitakin paikkoja 16
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
mekaaninen Life 20,000 Steps Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Pituus 0.390" (9.91mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus Board 0.470" (11.94mm) ominaisuudet -
Sähköinen Life 20,000 Steps Yksityiskohtainen kuvaus Dip Switch Hexadecimal 16 Position Through Hole Rotary with Shaft Actuator 100mA 50VDC
Nykyinen arvostelu 100mA Yhteydenotto Material Beryllium Copper