Koti > Tuotteet > kytkimet > Taktiset kytkimet > 222VMVAA
222VMVAA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 222VMVAA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 222VMVAA
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
(Yhdysvaltain dollareina)
10500 pcs
Product parameter
Osa numero 222VMVAA Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1211538 pcs Tietolomake 222V Series Datasheet
Kategoria kytkimet päättyminen Style Gull Wing
kytkin matka 0.25mm kytkin Toiminta Off-Mom
Sarja 222V Pakkaus Tape & Reel (TR)
ääriviivat 6.00mm x 6.00mm Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
käyttövoima 160gf Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) mekaaninen Life 80,000 Cycles
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - Valaistus Voltage (Nimellinen) -
Valaistus tyyppi, Color - valaistus Non-Illuminated
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Surface Mount
Ota Rating @ Voltage 0.05A @ 12VDC Piiri SPST-NO
Actuator Type Plunger for Cap toimilaite Suunta Top Actuated
Toimilaitteen pituus, oikea kulma - Toimilaitteen korkeus pois piirilevystä, pystysuora 7.30mm