Koti > Tuotteet > Potentiometrit, muuttuva vastus > Joystick Potentiometrit > 252A104A50NB
252A104A50NB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 252A104A50NB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 252A104A50NB
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus JOYSTICK 100K OHM 2 AXIS TH
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero 252A104A50NB Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus JOYSTICK 100K OHM 2 AXIS TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4986 pcs Tietolomake 252 Series
Kategoria Potentiometrit, muuttuva vastus Toleranssi ±10%
Koko / Dimension Square - 0.815" L x 0.807" W x 0.760" H (20.70mm x 20.50mm x 19.30mm) Sarja 252
Rotation Angle 50° paneeli tila 100 kOhms
Virta (wattia) 0.0125W Pakkaus Bulk
Asennustyyppi Through Hole Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus 2 with Switch(s) Axis 100 kOhms Through Hole Joystick Potentiometer 50° 0.0125W akseli 2 with Switch(s)