Koti > Tuotteet > Potentiometrit, muuttuva vastus > Joystick Potentiometrit > 252A503B50TA
252A503B50TA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 252A503B50TA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 252A503B50TA
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus JOYSTICK 50K OHM 2 AXIS TH
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero 252A503B50TA Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus JOYSTICK 50K OHM 2 AXIS TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5432 pcs Tietolomake 252 Series
Kategoria Potentiometrit, muuttuva vastus Toleranssi ±20%
Koko / Dimension Square - 0.815" L x 0.807" W x 0.760" H (20.70mm x 20.50mm x 19.30mm) Sarja 252
Rotation Angle 50° paneeli tila 50 kOhms
Virta (wattia) 0.0125W Pakkaus Bulk
Asennustyyppi Through Hole Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus 2 Axis 50 kOhms Through Hole Joystick Potentiometer 50° 0.0125W akseli 2