Koti > Tuotteet > Potentiometrit, muuttuva vastus > Joystick Potentiometrit > 253C124A60NA
253C124A60NA
253C124A60NA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 253C124A60NA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 253C124A60NA
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus JOYSTICK 120K OHM 2 AXIS TH
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero 253C124A60NA Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus JOYSTICK 120K OHM 2 AXIS TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5565 pcs Tietolomake 253 Series
Kategoria Potentiometrit, muuttuva vastus Toleranssi ±10%
Koko / Dimension Square - 0.768" L x 0.693" W x 0.579" H (19.50mm x 17.60mm x 14.70mm) Sarja 253
Rotation Angle 60° paneeli tila 120 kOhms
Virta (wattia) 0.0125W Pakkaus Bulk
Asennustyyppi Through Hole Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus 2 Axis 120 kOhms Through Hole Joystick Potentiometer 60° 0.0125W akseli 2