296UD501B1N
296UD501B1N
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 296UD501B1N luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 296UD501B1N
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus POT 500 OHM 0.15W CARBON LINEAR
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero 296UD501B1N Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus POT 500 OHM 0.15W CARBON LINEAR Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 77576 pcs Tietolomake 296 Series Datasheet
Kategoria Potentiometrit, muuttuva vastus Toleranssi ±20%
päättyminen Style PC Pins, Board Locks lämpötila kerroin -
kynttilä Linear Koko - Body Square - 0.504" x 0.492" Face x 0.343" H (12.80mm x 12.50mm x 8.70mm)
Sarja 296 Kierto 300°
resistiivinen Material Carbon Resistance (ohmia) 500
Virta (wattia) 0.15W Pakkaus Bulk
Muut nimet CT2261 Kierrosten lukumäärä 1
Gangtien lukumäärä 1 Asennustyyppi Through Hole, Snap In
Valmistajan toimitusaika 9 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus 500 Ohm 1 Gang Linear Through Hole, Snap In Potentiometer None 1 Turn Carbon 0.15W PC Pins, Board Locks Holkki Thread -
Sisäänrakennettu kytkin None säätö Tyyppi Top Adjustment
Actuator Type Knurled toimilaite Pituus 0.539" (13.70mm)
toimilaite Halkaisija 0.236" (6.00mm)