Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > oskillaattorit > 347LB6C2048T
347LB6C2048T
347LB6C2048T
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 347LB6C2048T luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 347LB6C2048T
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus OSC VCXO 204.8000MHZ LVPECL SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero 347LB6C2048T Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus OSC VCXO 204.8000MHZ LVPECL SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4613 pcs Tietolomake 347 Series DatasheetFrequency Code Table
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 3.3V
Tyyppi VCXO Koko / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Sarja 347 Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 6-SMD, No Lead
ulostulo LVPECL Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 11 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.079" (2.00mm) toiminto Enable/Disable
taajuus vakaus ±20ppm Taajuus 204.8MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 204.8MHz VCXO LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Nykyinen - Supply (Max) 80mA
Nykyinen - Supply (Poista) (max) 10µA Base Resonaattori Crystal
Absolute Pull Range (APR) ±30ppm