Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > oskillaattorit > 353LB5I320R
353LB5I320R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 353LB5I320R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 353LB5I320R
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus OSC VCXO 32.0000MHZ HCMOS SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero 353LB5I320R Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus OSC VCXO 32.0000MHZ HCMOS SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 51001 pcs Tietolomake 353 Series DatasheetFrequency Code Table
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 3.3V
Tyyppi VCXO Koko / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Sarja 353 Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 6-SMD, No Lead
ulostulo HCMOS Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.055" (1.40mm) toiminto Enable/Disable
taajuus vakaus ±25ppm Taajuus 32MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 32MHz VCXO HCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Nykyinen - Supply (Max) 25mA