Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > oskillaattorit > 353LB6A250R
353LB6A250R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 353LB6A250R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 353LB6A250R
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus OSC VCXO 25.0000MHZ HCMOS SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero 353LB6A250R Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus OSC VCXO 25.0000MHZ HCMOS SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 62089 pcs Tietolomake 353 Series DatasheetFrequency Code Table
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 3.3V
Tyyppi VCXO Koko / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Sarja 353 Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 6-SMD, No Lead
ulostulo HCMOS Käyttölämpötila -10°C ~ 60°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.055" (1.40mm) toiminto Enable/Disable
taajuus vakaus ±20ppm Taajuus 25MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 25MHz VCXO HCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Nykyinen - Supply (Max) 25mA