Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > oskillaattorit > 353SB3A14CT
353SB3A14CT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 353SB3A14CT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 353SB3A14CT
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus OSC VCXO 14.3180MHZ HCMOS SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero 353SB3A14CT Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus OSC VCXO 14.3180MHZ HCMOS SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 62768 pcs Tietolomake 353 Series DatasheetFrequency Code Table
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 5V
Tyyppi VCXO Koko / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Sarja 353 Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 6-SMD, No Lead
ulostulo HCMOS Käyttölämpötila -10°C ~ 60°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.055" (1.40mm) toiminto Enable/Disable
taajuus vakaus ±50ppm Taajuus 14.318MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 14.318MHz VCXO HCMOS Oscillator 5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Nykyinen - Supply (Max) 30mA