Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > oskillaattorit > 353SB3I135T
353SB3I135T
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 353SB3I135T luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 353SB3I135T
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus OSC VCXO 13.5000MHZ HCMOS SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero 353SB3I135T Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus OSC VCXO 13.5000MHZ HCMOS SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 58899 pcs Tietolomake 353 Series DatasheetFrequency Code Table
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 5V
Tyyppi VCXO Koko / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Sarja 353 Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 6-SMD, No Lead
ulostulo HCMOS Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.055" (1.40mm) toiminto Enable/Disable
taajuus vakaus ±50ppm Taajuus 13.5MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 13.5MHz VCXO HCMOS Oscillator 5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Nykyinen - Supply (Max) 30mA