Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > oskillaattorit > 353VB5C250T
353VB5C250T
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 353VB5C250T luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 353VB5C250T
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus OSC VCXO 25.0000MHZ HCMOS SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero 353VB5C250T Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus OSC VCXO 25.0000MHZ HCMOS SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 52635 pcs Tietolomake 353 Series DatasheetFrequency Code Table
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 3.3V
Tyyppi VCXO Koko / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Sarja 353 Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 6-SMD, No Lead
ulostulo HCMOS Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.055" (1.40mm) toiminto Enable/Disable
taajuus vakaus ±25ppm Taajuus 25MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 25MHz VCXO HCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Nykyinen - Supply (Max) 25mA