Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > oskillaattorit > 375LB6C1250T
375LB6C1250T
375LB6C1250T
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 375LB6C1250T luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 375LB6C1250T
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus OSC VCXO 125.0000MHZ LVDS SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero 375LB6C1250T Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus OSC VCXO 125.0000MHZ LVDS SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 12465 pcs Tietolomake 375 Series DatasheetFrequency Code Table
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 3.3V
Tyyppi VCXO Koko / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Sarja 375 Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 6-SMD, No Lead
ulostulo LVDS Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 15 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.055" (1.40mm) toiminto Enable/Disable
taajuus vakaus ±20ppm Taajuus 125MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 125MHz VCXO LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Nykyinen - Supply (Max) 55mA
Nykyinen - Supply (Poista) (max) 10µA Base Resonaattori Crystal
Absolute Pull Range (APR) ±50ppm