Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > oskillaattorit > 377LB3C2048T
377LB3C2048T
377LB3C2048T
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 377LB3C2048T luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 377LB3C2048T
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus OSC VCXO 204.8000MHZ LVDS SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero 377LB3C2048T Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus OSC VCXO 204.8000MHZ LVDS SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 8690 pcs Tietolomake 377 Series DatasheetFrequency Code Table
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 3.3V
Tyyppi VCXO Koko / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Sarja 377 Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 6-SMD, No Lead
ulostulo LVDS Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 15 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.079" (2.00mm) toiminto Enable/Disable
taajuus vakaus ±50ppm Taajuus 204.8MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 204.8MHz VCXO LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Nykyinen - Supply (Max) 55mA
Nykyinen - Supply (Poista) (max) 10µA Base Resonaattori Crystal
Absolute Pull Range (APR) ±30ppm