Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > kiteet > 402F16022IDR
402F16022IDR
402F16022IDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 402F16022IDR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 402F16022IDR
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 16.0000MHZ 18PF SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero 402F16022IDR Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 16.0000MHZ 18PF SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 134721 pcs Tietolomake 402 Series DatasheetFrequency Code Table
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Tyyppi MHz Crystal
Koko / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Sarja 402
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Toimintatapa Fundamental Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Load Kapasitanssi 18pF Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.022" (0.55mm) Taajuussietoisuus ±20ppm
taajuus vakaus ±20ppm Taajuus 16MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) 120 Ohms Yksityiskohtainen kuvaus 16MHz ±20ppm Crystal 18pF 120 Ohms 4-SMD, No Lead