Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > kiteet > 402F192XXCDR
402F192XXCDR
402F192XXCDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 402F192XXCDR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 402F192XXCDR
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 19.2000MHZ 18PF SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero 402F192XXCDR Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 19.2000MHZ 18PF SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 157881 pcs Tietolomake 402 Series DatasheetFrequency Code Table
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Tyyppi MHz Crystal
Koko / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Sarja 402
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C
Toimintatapa Fundamental Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Load Kapasitanssi 18pF Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.022" (0.55mm) Taajuussietoisuus ±15ppm
taajuus vakaus ±15ppm Taajuus 19.2MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) 120 Ohms Yksityiskohtainen kuvaus 19.2MHz ±15ppm Crystal 18pF 120 Ohms 4-SMD, No Lead