Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > kiteet > 402F20033CLR
402F20033CLR
402F20033CLR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 402F20033CLR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 402F20033CLR
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 20.0000MHZ 12PF SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero 402F20033CLR Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 20.0000MHZ 12PF SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 131798 pcs Tietolomake 402 Series DatasheetFrequency Code Table
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Tyyppi MHz Crystal
Koko / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Sarja 402
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C
Toimintatapa Fundamental Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Load Kapasitanssi 12pF Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.022" (0.55mm) Taajuussietoisuus ±30ppm
taajuus vakaus ±30ppm Taajuus 20MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms Yksityiskohtainen kuvaus 20MHz ±30ppm Crystal 12pF 100 Ohms 4-SMD, No Lead