Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > kiteet > 402F30722IAR
402F30722IAR
402F30722IAR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 402F30722IAR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 402F30722IAR
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 30.7200MHZ 10PF SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero 402F30722IAR Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 30.7200MHZ 10PF SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 145130 pcs Tietolomake 402 Series DatasheetFrequency Code Table
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Tyyppi MHz Crystal
Koko / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Sarja 402
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Toimintatapa Fundamental Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Load Kapasitanssi 10pF Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.022" (0.55mm) Taajuussietoisuus ±20ppm
taajuus vakaus ±20ppm Taajuus 30.72MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 Ohms Yksityiskohtainen kuvaus 30.72MHz ±20ppm Crystal 10pF 80 Ohms 4-SMD, No Lead