Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > kiteet > 402F37411CDR
402F37411CDR
402F37411CDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 402F37411CDR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 402F37411CDR
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 37.4000MHZ 18PF SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero 402F37411CDR Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 37.4000MHZ 18PF SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 119900 pcs Tietolomake 402 Series DatasheetFrequency Code Table
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Tyyppi MHz Crystal
Koko / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Sarja 402
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C
Toimintatapa Fundamental Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Load Kapasitanssi 18pF Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.022" (0.55mm) Taajuussietoisuus ±10ppm
taajuus vakaus ±10ppm Taajuus 37.4MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms Yksityiskohtainen kuvaus 37.4MHz ±10ppm Crystal 18pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead