Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > kiteet > 402F37433CAR
402F37433CAR
402F37433CAR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 402F37433CAR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 402F37433CAR
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 37.4000MHZ 10PF SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero 402F37433CAR Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 37.4000MHZ 10PF SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 138061 pcs Tietolomake 402 Series DatasheetFrequency Code Table
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Tyyppi MHz Crystal
Koko / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Sarja 402
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C
Toimintatapa Fundamental Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Load Kapasitanssi 10pF Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.022" (0.55mm) Taajuussietoisuus ±30ppm
taajuus vakaus ±30ppm Taajuus 37.4MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms Yksityiskohtainen kuvaus 37.4MHz ±30ppm Crystal 10pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead