Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > kiteet > 402F374XXCDT
402F374XXCDT
402F374XXCDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 402F374XXCDT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 402F374XXCDT
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 37.4000MHZ 18PF SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero 402F374XXCDT Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 37.4000MHZ 18PF SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5109 pcs Tietolomake 402 Series DatasheetFrequency Code Table
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Tyyppi MHz Crystal
Koko / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Sarja 402
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C
Toimintatapa Fundamental Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Load Kapasitanssi 18pF
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.022" (0.55mm)
Taajuussietoisuus ±15ppm taajuus vakaus ±15ppm
Taajuus 37.4MHz ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Yksityiskohtainen kuvaus 37.4MHz ±15ppm Crystal 18pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead