Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > kiteet > 403C35D19M66080
403C35D19M66080
403C35D19M66080
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 403C35D19M66080 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 403C35D19M66080
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 19.6608MHZ 18PF SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero 403C35D19M66080 Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 19.6608MHZ 18PF SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 166594 pcs Tietolomake 403 Series Datasheet
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Tyyppi MHz Crystal
Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Sarja 403
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C
Toimintatapa Fundamental Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Load Kapasitanssi 18pF Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.032" (0.80mm) Taajuussietoisuus ±30ppm
taajuus vakaus ±50ppm Taajuus 19.6608MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 Ohms Yksityiskohtainen kuvaus 19.6608MHz ±30ppm Crystal 18pF 80 Ohms 4-SMD, No Lead