Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > kiteet > 407F35D007M3728
407F35D007M3728
407F35D007M3728
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 407F35D007M3728 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 407F35D007M3728
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 7.3728MHZ 18PF SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero 407F35D007M3728 Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 7.3728MHZ 18PF SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 114697 pcs Tietolomake 407 Series Datasheet
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Tyyppi MHz Crystal
Koko / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Sarja 407
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C
Toimintatapa Fundamental Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Load Kapasitanssi 18pF Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.051" (1.30mm) Taajuussietoisuus ±30ppm
taajuus vakaus ±50ppm Taajuus 7.3728MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 Ohms Yksityiskohtainen kuvaus 7.3728MHz ±30ppm Crystal 18pF 80 Ohms 4-SMD, No Lead