Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > kiteet > 407F39D025M0000
407F39D025M0000
407F39D025M0000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 407F39D025M0000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 407F39D025M0000
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero 407F39D025M0000 Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 125300 pcs Tietolomake 407 Series Datasheet
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Tyyppi MHz Crystal
Koko / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Sarja 407
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Toimintatapa Fundamental Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Load Kapasitanssi 18pF Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.051" (1.30mm) Taajuussietoisuus ±30ppm
taajuus vakaus ±50ppm Taajuus 25MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms Yksityiskohtainen kuvaus 25MHz ±30ppm Crystal 18pF 40 Ohms 4-SMD, No Lead