Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > kiteet > 416F37412AAR
416F37412AAR
416F37412AAR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 416F37412AAR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 416F37412AAR
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 37.400 MHZ 10PF SMT
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero 416F37412AAR Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 37.400 MHZ 10PF SMT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 111294 pcs Tietolomake 416 Series Datasheet
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Tyyppi MHz Crystal
Koko / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) Sarja 416
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead Käyttölämpötila -10°C ~ 60°C
Toimintatapa Fundamental Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Load Kapasitanssi 10pF Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.018" (0.45mm) Taajuussietoisuus ±10ppm
taajuus vakaus ±20ppm Taajuus 37.4MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) 200 Ohms Yksityiskohtainen kuvaus 37.4MHz ±10ppm Crystal 10pF 200 Ohms 4-SMD, No Lead